FunRolePlay
Pentru a va face un cont pe forumul FunRolePlay apasati inregistrare.



IP Server : 93.14.69.172:7777!




Administratori: dadu,jhony,bogdan0809,lycannian

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FunRolePlay
Pentru a va face un cont pe forumul FunRolePlay apasati inregistrare.



IP Server : 93.14.69.172:7777!




Administratori: dadu,jhony,bogdan0809,lycannian
FunRolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Abuz al unui admin puber
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeVin Iun 17, 2011 2:37 am Scris de Ph3n0m3n0m

» LaMisto Roleplay Server.Connect 94.177.31.57:7777
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:47 pm Scris de budalah

» down time
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeVin Iul 09, 2010 3:41 am Scris de endlessLove

» problema
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 2:40 am Scris de markerr

» Buna all
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:21 pm Scris de markerr

» Salut!!!
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:19 pm Scris de markerr

» Creare cere helper
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:18 pm Scris de markerr

» Cerere leader
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:57 pm Scris de bazzili

» cerere admin
Abuz al unui admin puber I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:56 pm Scris de bazzili

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Parteneri
Fun-Area
Top postatori
johny (165)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
bogdan0809 (56)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
dlrmx (42)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
bazzili (34)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
markerr (21)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
Destroyer0809 (18)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
budalah (13)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
OanTzah (13)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
Alicea (12)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 
dadu (10)
Abuz al unui admin puber I_vote_lcapAbuz al unui admin puber I_voting_barAbuz al unui admin puber I_vote_rcap 


Abuz al unui admin puber

In jos

Abuz al unui admin puber Empty Abuz al unui admin puber

Mesaj  Ph3n0m3n0m Vin Iun 17, 2011 2:37 am

1. Numele adminului GaRRoN
2. Data , ora si harta pe care s-a intamplat incidentul. 16.06.2011, ora 20:45
3. O scurta povestire. A intrat pur si simplu pe serverul pe care eram si dupa ce l-am omorat de cateva ori a inceput sa urle ca am wall si ca el e admin si imi da ban. Bineinteles ca m-a ignorat cand i-am zis sa imi faca poze si dupa ce a mai murit o data m-a banat. Motivul "cod" pentru care nu are acoperire. Sper sa se ia masuri
4.Dovada care sa va sustina afirmatiile ( PRINTSCREEN la consola )

https://i.servimg.com/u/f28/16/58/52/51/fara_t11.jpg

Ph3n0m3n0m

Posts : 1
Puncte : 3
Reputatie Pe Forum : 0
Join date : 17/06/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum