FunRolePlay
Pentru a va face un cont pe forumul FunRolePlay apasati inregistrare.



IP Server : 93.14.69.172:7777!




Administratori: dadu,jhony,bogdan0809,lycannian

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FunRolePlay
Pentru a va face un cont pe forumul FunRolePlay apasati inregistrare.



IP Server : 93.14.69.172:7777!




Administratori: dadu,jhony,bogdan0809,lycannian
FunRolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Abuz al unui admin puber
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeVin Iun 17, 2011 2:37 am Scris de Ph3n0m3n0m

» LaMisto Roleplay Server.Connect 94.177.31.57:7777
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:47 pm Scris de budalah

» down time
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeVin Iul 09, 2010 3:41 am Scris de endlessLove

» problema
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 2:40 am Scris de markerr

» Buna all
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:21 pm Scris de markerr

» Salut!!!
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:19 pm Scris de markerr

» Creare cere helper
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:18 pm Scris de markerr

» Cerere leader
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:57 pm Scris de bazzili

» cerere admin
Tutorial Instalare sa:mp I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:56 pm Scris de bazzili

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Parteneri
Fun-Area
Top postatori
johny (165)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
bogdan0809 (56)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
dlrmx (42)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
bazzili (34)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
markerr (21)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
Destroyer0809 (18)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
budalah (13)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
OanTzah (13)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
Alicea (12)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 
dadu (10)
Tutorial Instalare sa:mp I_vote_lcapTutorial Instalare sa:mp I_voting_barTutorial Instalare sa:mp I_vote_rcap 


Tutorial Instalare sa:mp

In jos

Tutorial Instalare sa:mp Empty Tutorial Instalare sa:mp

Mesaj  johny Sam Iun 19, 2010 8:36 am

Am vazut ca sunt posibili jucatori care nu stiu ce trebuie sa faca
(poate nu au jucat niciodata). Am facut un tutorial cu ce trebuie sa
faceti . Sper sa intelegeti :
Pasul 1
Pentru a juca GTA San Andreas Multiplayer trebuie sa aveti Grand Theft Auto San Andreas,
default (fara nici un patch sau altceva care a schimbat ceva la el)
Pasul 2
Trebuie sa downloadati clientul Multiplayer care permite sa jucati online. Intrati aici si downloadati SA:MP 0.3a Client
Pasul 3
Dupa ce ati luat clientul, instalati-l in folderul jocului GTA San Andreas,
(C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas), de obicei aici este
instalat.
Pasul 4
Dupa ce ati terminat de instalat, deschideti samp.exe
Pasul 5
Introduceti numele contului, orice nume doriti dar fara cuvinte vulgare.
Pasul 6
Adaugati serverul la Favorites. Apasati pe Add Server :
O sa apara o fereastra, unde o sa puneti IP-ul serverului apoi dati click pe OK. Ip-iul este 93.114.69.172:7777
Pasul 7
Imediat dupa ce ati apasat click o sa apara serverul la Favorites, apoi ca sa
va conectati dati dublu click pe acesta, o sa va apara o fereastra mai
mica apoi dati Connect pentru a intra pe server.
Pasul 8
Dupa ce ati dat connect, ati intrat in joc va trebui sa va inregistrati. In
joc, apasati tasta T, apoi scrieti parola (orice parola doriti).
Dupa ce v-ati inregistrat, o sa trebuiasca sa va logati. In
joc, scrieti iar parola(care ati pus-o mai devreme).
Pasul 9
Dupa ce v-ati inregistrat si apoi v-ati logat, trebuie sa raspundeti la cateva intrebari :
Are you a male or female?, apasati tasta T si scrieti ce sex aveti : Male (masculin) si Female (feminin)
What is your birth date dd/mm/yy (ziua/luna/anul)
johny
johny
Owner
Owner

Posts : 165
Puncte : 402
Reputatie Pe Forum : 5
Join date : 03/06/2010
Age : 34
Location : far away

https://funroleplay.forumotion.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum