FunRolePlay
Pentru a va face un cont pe forumul FunRolePlay apasati inregistrare.



IP Server : 93.14.69.172:7777!




Administratori: dadu,jhony,bogdan0809,lycannian

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FunRolePlay
Pentru a va face un cont pe forumul FunRolePlay apasati inregistrare.



IP Server : 93.14.69.172:7777!




Administratori: dadu,jhony,bogdan0809,lycannian
FunRolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Abuz al unui admin puber
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeVin Iun 17, 2011 2:37 am Scris de Ph3n0m3n0m

» LaMisto Roleplay Server.Connect 94.177.31.57:7777
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:47 pm Scris de budalah

» down time
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeVin Iul 09, 2010 3:41 am Scris de endlessLove

» problema
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 2:40 am Scris de markerr

» Buna all
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:21 pm Scris de markerr

» Salut!!!
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:19 pm Scris de markerr

» Creare cere helper
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:18 pm Scris de markerr

» Cerere leader
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:57 pm Scris de bazzili

» cerere admin
Un tutoriial ceva? I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:56 pm Scris de bazzili

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Parteneri
Fun-Area
Top postatori
johny (165)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
bogdan0809 (56)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
dlrmx (42)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
bazzili (34)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
markerr (21)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
Destroyer0809 (18)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
budalah (13)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
OanTzah (13)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
Alicea (12)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 
dadu (10)
Un tutoriial ceva? I_vote_lcapUn tutoriial ceva? I_voting_barUn tutoriial ceva? I_vote_rcap 


Un tutoriial ceva?

In jos

Un tutoriial ceva? Empty Un tutoriial ceva?

Mesaj  pepsi16 Mar Iul 06, 2010 7:50 pm

Salut! In primul rand imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie, in consecinta rog adminii sa imi mute topicul.
Un mic rezumat... Am jucat SA-MP cam 8luni pe serverul celor de la Linkmania (nu fac nici o reclama) si pot spune ca am inceput sa ma dezgust. La inceput era altfel (lume civilizata si responsabila). Fiind frustrat am inceput sa caut altceva, asa am dat de voi. Pentru inceput, eu zic ca acest server e deasupra la multe (care deja si-au facut un grup de utilizatori destul de larg). Tocmai de aceea am ales acest server pentru pasiunea mea (SA-MP) si asi dori sa va ajut la dezvoltarea lui. Nu vreau sa supar pe nimeni, dar cred ca ar avea nevoie de un tutorial, un regulament mare (sa nu ziceti ca daca Linkmania are o groaza de reguli si tutoriale vreau sa fie si aici). Daca sunteti de acord, asi putea face un tutorial (unul amplu, sa cuprinda cam tot ce ar trebui sa stim despre RP). Bineinteles ca voi avea nevoie de ajutor, comenzile(de explicat le explic eu) si o harta ar fi ideala. Si multe altele. Sper sa fiti de acord cu mine si imi cer scuze daca am suparat pe cineva, intentia mea este sa ajut.
pepsi16
pepsi16

Posts : 2
Puncte : 6
Reputatie Pe Forum : 0
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Location : Brasov

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum